Ana Sayfa Siyaset AKP’ DE LİSTESİNİ TESLİM ETTİ

AKP’ DE LİSTESİNİ TESLİM ETTİ

0
0

Saadet Partisi ve BBP ittifak yaparak seçime girecek ancak, merhum şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun damadı Mustafa Afşin Yazıcıoğlu İstanbul 3. Bölgeden AKP adayı oldu. Bu adaylık için 2. Ahmet Kutalmış Türkeş vak’ası denilebilir.

Bülent Arınç, hartım varsa onu aday yapmazlar dedi, AKP, Osman Gökçek’i aday yapmadı. Melih Gökçek-Bülent Arınç kavgası daha da kızışacak gibi.

Twitter üzerinden açıklama yapan Osman Gökçek, Bülent Arınç için bir şey demeden, listenin herkes için hayırlı olmasını diledi.

Saadet Partisi ve BBP ittifak yaparak seçime girecek ancak, merhum şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun damadı Mustafa Afşin Yazıcıoğlu İstanbul 3. Bölgeden AKP adayı oldu. Bu adaylık için 2. Ahmet Kutalmış Türkeş vak’ası denilebilir.

AKP’nin tam listesi şöyle:

ADANA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI


1.       NECDET ÜNÜVAR


YÜKSEK


DOKTOR


2.       FATMA GÜLDEMET SARI


YÜKSEK


MİMAR


3.       SADULLAH KISACIK


YÜKSEK


MÜHENDİS


4.       TALİP KÜÇÜKCAN


YÜKSEK


ÖĞRETİM ÜYESİ


5.       MEHMET ŞÜKRÜ ERDİNÇ


YÜKSEK


AVUKAT


6.       ESRA YALVAÇ


YÜKSEK


DOKTOR


7.       MEHMET CAN


YÜKSEK


AVUKAT


8.       MUSTAFA ÇALIŞKAN


YÜKSEK


ECZACI


9.       ASUMAN TEKİN


YÜKSEK


MİMAR


10.   KASIM PAMUK


YÜKSEK


MALİ MÜŞAVİR


11.   MEHMET FARUK BOZKURT


YÜKSEK


ÖĞRETMEN


12.   Ramazan DEMİR


YÜKSEK


YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR


13.   MEHMET AY


YÜKSEK


AVUKAT


14.   HASAN BERZAN TOPRAK


YÜKSEK


AVUKAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.       AHMET Aydın

YÜKSEK

AVUKAT

2.       ADNAN BOYNUKARA

YÜKSEK

MÜHENDİS

3.       İBRAHİM HALİL FIRAT

YÜKSEK

AVUKAT

4.       SALİH FIRAT

YÜKSEK

DOKTOR

5.       İCLAL YALÇIN TUTUŞ

YÜKSEK

ECZACI

AFYONKARAHİSAR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

 

1.       HALİL ÜRÜN

YÜKSEK

AVUKAT

2.       ALİ ÖZKAYA

YÜKSEK

AVUKAT

3.       REMZİYE SIVACI

YÜKSEK

DOKTOR

4.       AKİF ÖZKALDI

YÜKSEK

MÜHENDİS

5.       FATİH BEDER

YÜKSEK

AVUKAT

 

AĞRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ABDULLAH ATALAY

YÜKSEK

MÜHENDİS

2.       YILMAZ ENSAROĞLU

YÜKSEK

İLAHİYATÇI

3.       HALİL ÖZYOLCU

YÜKSEK

AVUKAT

4.       ALİ KONYAR

ORTA

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

 

AKSARAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       İLKNUR İNCEÖZ

YÜKSEK

AVUKAT

2.       NEVZAT PALTA

YÜKSEK

MÜHENDİS

3.       HÜSEYİN HÜYÜK

YÜKSEK

AVUKAT

 

AMASYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MEHMET NACİ BOSTANCI

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

2.       SAİT YÜCE

YÜKSEK

İLAHİYATÇI

3.       HASAN ALİ CESUR

YÜKSEK

MÜHENDİS

 

ANKARA 1 MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       Yalçın Akdoğan

YÜKSEK

SİYASET BİLİMCİ

2.       AHMET Gündoğdu

YÜKSEK

EĞİTMEN

3.       ALİ İHSAN ARSLAN

YÜKSEK

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

4.       JÜLİDE SARIEROĞLU

YÜKSEK

EKONOMİST

5.       MURAT ALPARSLAN

YÜKSEK

AVUKAT

6.       ERTAN AYDIN

YÜKSEK

MÜŞAVİR

7.       TÜLAY SELAMOĞLU

YÜKSEK

MİMAR

8.       FATİH ŞAHİN

YÜKSEK

AVUKAT

9.       MEHMET EMİN ZARARSIZ

YÜKSEK

MÜŞAVİR

10.   HASAN ALBAYRAK

YÜKSEK

MÜŞAVİR

11.   ERCAN KINACI

YÜKSEK

AVUKAT

12.   BARIŞ AYDIN

YÜKSEK

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

13.   MURAT KÖSE

YÜKSEK

MÜHENDİS

14.   HASAN KARAGÖZ

YÜKSEK

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

15.   HATİCE DEMİRTAŞ

YÜKSEK

AVUKAT

16.   HAYDAR ŞAHİN

YÜKSEK

AVUKAT

17.   FATMA COŞAR KARACAN

YÜKSEK

AVUKAT

18.   MEHMET ALİ CANLI

YÜKSEK

AVUKAT

 

ANKARA 2 MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       EMRULLAH İŞLER

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

2.       AHMET İYİMAYA

YÜKSEK

AVUKAT

3.       LÜTFİYE SELVA ÇAM

YÜKSEK

MÜHENDİS

4.       VEDAT BİLGİN

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

5.       AYDIN ÜNAL

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

6.       AYHAN YILMAZ

ORTA

SERBEST/ÖZEL

7.       MAHMUT SAMİ MALLI

YÜKSEK

MÜHENDİS

8.       NEVZAT CEYLAN

YÜKSEK

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

9.       AHMET BABA

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

10.   NURİ ELİBOL

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

11.   ADEM CEYLAN

YÜKSEK

YÖNETİCİ – KAMU

12.   SELİM CERRAH

YÜKSEK

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

13.   BÜLENT YAĞMUR

YÜKSEK

AVUKAT

14.   NESLİHAN CENK

YÜKSEK

MÜHENDİS

 

 

 

 

ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       LÜTFİ ELVAN

YÜKSEK

EKONOMİST

2.       MUSTAFA KÖSE

YÜKSEK

AVUKAT

3.       HÜSEYİN SAMANİ

YÜKSEK

MÜHENDİS

4.       GÖKCEN ÖZDOĞAN ENÇ

YÜKSEK

HALKLA İLİŞKİLER UZMANI

5.       SENA NUR ÇELİK

YÜKSEK

AVUKAT

6.       İBRAHİM AYDIN

YÜKSEK

MÜHENDİS

7.       ATAY USLU

YÜKSEK

YÖNETİCİ – KAMU

8.       İBRAHİM TÜRKİŞ

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

9.       NEVİN KORKMAZ ZOR

YÜKSEK

AVUKAT

10.   HAKKI BEŞKAZALI

YÜKSEK

AVUKAT

11.   ERCAN MEKTEPLİOĞLU

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

12.   İZZET YILMAZ

YÜKSEK

DİŞ HEKİMİ

13.   MURTAZA TAMYÜREK

ORTA

YÖNETİCİ – KAMU

14.   MUSTAFA AKDENİZ

YÜKSEK

VETERİNER HEKİMİ

 

ARDAHAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ORHAN ATALAY

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

2.       YUNUS BAYDAR

YÜKSEK

VETERİNER HEKİMİ

 

ARTVİN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       İSRAFİL KIŞLA

YÜKSEK

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

2.       VEDAT KİBAR

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

 

AYDIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MEHMET SADIK ATAY

YÜKSEK

MÜHENDİS

2.       ABDURRAHMAN ÖZ

YÜKSEK

AVUKAT

3.       ZEYNEP ARMAĞAN USLU

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

4.       MUSTAFA SAVAŞ

YÜKSEK

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

5.       METİN YAVUZ

ORTA

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

6.       ERSİN ESENLİK

YÜKSEK

MÜHENDİS

7.       CENGİZ ALTINTAŞ

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

 

BALIKESİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MAHMUT POYRAZLI

YÜKSEK

AVUKAT

2.       SEMA KIRCI

YÜKSEK

DANIŞMAN

3.       ALİ AYDINLIOĞLU

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

4.       AYŞE KARDAŞ

YÜKSEK

SİYASET BİLİMCİ

5.       KASIM BOSTAN

YÜKSEK

MEMUR

6.       MEHMET BAYYİĞİT

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

7.       HİLAL DEMİRÖZER

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

8.       MUSTAFA CANBEY

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

 

BARTIN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       YILMAZ TUNÇ

YÜKSEK

AVUKAT

2.       MUSTAFA YELKENCİ

YÜKSEK

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

 

BATMAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ZİVER ÖZDEMİR

YÜKSEK

MÜHENDİS

2.       MEHMET EMİN EKMEN

YÜKSEK

AVUKAT

3.       MURAT GÜNEŞTEKİN

YÜKSEK

MÜHENDİS

4.       ADİLE GÜRBÜZ

YÜKSEK

AVUKAT

 

BAYBURT MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       NACİ AĞBAL

YÜKSEK

YÖNETİCİ – KAMU

2.       BÜNYAMİN ÖZBEK

YÜKSEK

MÜHENDİS

 

BİLECİK MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       HALİL ELDEMİR

YÜKSEK

MÜHENDİS

2.       RAMAZAN KURTULMUŞ

ORTA

EMEKLİ

 

BİNGÖL MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ŞEBNEM KOCAKELÇİ

YÜKSEK

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

2.       ENVER FEHMİOĞLU

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

3.       FEYZİ BERDİBEK

ORTA

SERBEST/ÖZEL

BİTLİS MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       VEDAT DEMİRÖZ

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

2.       EDİP SAFTER GAYDALI

YÜKSEK

EKONOMİST

3.       FATİH KADİRİOĞLU

YÜKSEK

MÜHENDİS

 

BOLU MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ALİ ERCOŞKUN

YÜKSEK

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

2.       FEHMİ KÜPÇÜ

YÜKSEK

AVUKAT

3.       MEHMET EMİN GÜZ

YÜKSEK

AVUKAT

 

BURDUR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       REŞAT PETEK

YÜKSEK

AVUKAT

2.       İBRAHİM EKİCİ

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

3.       KAMİL ÖZCAN

ORTA

SERBEST/ÖZEL

 

BURSA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MEHMET MÜEZZİNOĞLU

YÜKSEK

DOKTOR

2.       EMİNE YAVUZ GÖZGEÇ

YÜKSEK

AVUKAT

3.       CEMALETTİN KANİ TORUN

YÜKSEK

DOKTOR

4.       HÜSEYİN ŞAHİN

YÜKSEK

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

5.       İSMET SU

YÜKSEK

AVUKAT

6.       HAKAN ÇAVUŞOĞLU

YÜKSEK

AVUKAT

7.       ÖNDER MATLI

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

8.       ZEKERİYA BİRKAN

YÜKSEK

AVUKAT

9.       BENNUR KARABURUN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

10.   GÜRSEL DÖNMEZ

YÜKSEK

MEMUR

11.   YÜKSEL YENİ

YÜKSEK

YÖNETİCİ – KAMU

12.   NİHAT NASIR

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

13.   HARUN AKIN

YÜKSEK

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

14.   AHMET KILIÇ

YÜKSEK

DANIŞMAN

15.   OSMAN MESTEN

YÜKSEK

AVUKAT

16.   HALİDE SERPİL ŞAHİN

YÜKSEK

ECZACI

17.   CEMİLE YİĞİT

YÜKSEK

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

18.   SALİH BAŞPARMAK

YÜKSEK

EĞİTMEN

 

ÇANAKKALE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       BÜLENT TURAN

YÜKSEK

AVUKAT

2.       İSMAİL KAŞDEMİR

YÜKSEK

AVUKAT

3.       JÜLİDE İSKENDEROĞLU

YÜKSEK

TEKNİKER

4.       SEBAHATTİN GÜNER

YÜKSEK

AVUKAT

 

ÇANKIRI MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU

YÜKSEK

AVUKAT

2.       HÜSEYİN FİLİZ

YÜKSEK

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

 

ÇORUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       SALİM USLU

ORTA

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

2.       CAHİT BAĞCI

YÜKSEK

SOSYOLOG

3.       LÜTFİYE İLKSEN CERİTOĞLU KURT

YÜKSEK

ECZACI

4.       AHMET SAMİ CEYLAN

YÜKSEK

MÜHENDİS

 

DENİZLİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       NİHAT ZEYBEKCİ

YÜKSEK

İŞADAMI

2.       MEHMET YÜKSEL

YÜKSEK

İŞADAMI

3.       BİLAL UÇAR

YÜKSEK

AVUKAT

4.       NURCAN DALBUDAK

YÜKSEK

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

5.       OSMAN YÜCELİŞ

YÜKSEK

MÜHENDİS

6.       EMİN OKKAYA

YÜKSEK

VETERİNER HEKİMİ

7.       PERAL ULUKÖY

YÜKSEK

ECZACI

 

DİYARBAKIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       Cevdet Yılmaz

YÜKSEK

BÜROKRAT

2.       MEHMET SELİM ENSARİOĞLU

ORTA

ÇİFTÇİ

3.       SEYYİT HAŞIM HAŞİMİ

ORTA

EMEKLİ

4.       OYA ERONAT

YÜKSEK

MÜHENDİS

5.       FAZIL HÜSNÜ ERDEM

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

6.       ABDURRAHMAN KURT

YÜKSEK

MÜHENDİS

7.       ALİ İHSAN MERDANOĞLU

ORTA

ÇİFTÇİ

8.       MUSTAFA ELGÖRMÜŞ

YÜKSEK

İKTİSATÇI

9.       NETİCE ARSLAN

ORTA

ÖĞRETMEN

10.   ALAATTİN PARLAK

YÜKSEK

SANATÇI

11.   ABBAS BARIŞ

YÜKSEK

YÖNETİCİ – KAMU

 

DÜZCE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       FARUK ÖZLÜ

YÜKSEK

MÜHENDİS

2.       FEVAİ ARSLAN

ORTA

İŞADAMI

3.       AYŞE KEŞİR

YÜKSEK

MÜŞAVİR

 

EDİRNE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ŞEMSETTİN EMİR

YÜKSEK

 

2.       FATMA AKSAL

YÜKSEK

EKONOMİST

3.       MUSTAFA OKUR

İLK

SERBEST/ÖZEL

 

ELAZIĞ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ŞUAY ALPAY

YÜKSEK

AVUKAT

2.       METİN BULUT

YÜKSEK

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

3.       SERPİL BULUT

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

4.       ÖMER SERDAR

YÜKSEK

AVUKAT

 

 

ERZİNCAN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       TALHA EROL DURMAZ

YÜKSEK

DOKTOR

2.       SERKAN BAYRAM

YÜKSEK

AVUKAT

 

ERZURUM MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       EFKAN ALA

YÜKSEK

MÜLKİ İDARE AMİRİ

2.       ADNAN YILMAZ

YÜKSEK

BÜROKRAT

3.       ZEHRA TAŞKESENLİOĞLU

YÜKSEK

EKONOMİST

4.       İBRAHİM AYDEMİR

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

5.       ABDURRAHİM FIRAT

YÜKSEK

AVUKAT

6.       ZAFER TARİKDAROĞLU

YÜKSEK

EĞİTMEN

ESKİŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       NABİ AVCI

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

2.       SALİH KOCA

YÜKSEK

MÜHENDİS

3.       EMİNE NUR GÜNAY

YÜKSEK

EKONOMİST

4.       MUSTAFA KEMAL BİÇERLİ

YÜKSEK

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ

5.       YETKİN TETİK

ORTA

SERBEST/ÖZEL

6.       ALİ DEMİREL

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

 

GAZİANTEP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       MEHMET ŞİMŞEK

YÜKSEK

EKONOMİST

2.       ABDULHAMİT GÜL

YÜKSEK

AVUKAT

3.       Şamil Tayyar

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR

4.       CANAN CANDEMİR ÇELİK

YÜKSEK

AVUKAT

5.       ABDULLAH NEJAT KOÇER

YÜKSEK

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

6.       MEHMET ERDOĞAN

YÜKSEK

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

7.       SERPİL KAVRAK

YÜKSEK

AVUKAT

8.       ALİ ŞAHİN

YÜKSEK

ULUSLARARASI İLİŞKİLER UZMANI

9.       FİKRET MURAT TURAL

YÜKSEK

ÖĞRETMEN

10.   YUSUF ERDEM GÜZELBEY

YÜKSEK

MİMAR

11.   MEHMET MENDERES KARADUMAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

12.   MUHAMMED HAKAN TANRIÖVER

YÜKSEK

MEMUR

 

GİRESUN MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       TURHAN ALÇELİK

YÜKSEK

DOKTOR

2.       ADEM TATLI

YÜKSEK

VETERİNER HEKİMİ

3.       MEHMET GELDİ

YÜKSEK

MÜHENDİS

4.       HATİCE KOCAOĞLU

YÜKSEK

ECZACI

 

GÜMÜŞHANE MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       KEMALETTİN AYDIN

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ

2.       FERAMUZ ÜSTÜN

YÜKSEK

MALİ MÜŞAVİR

 

HAKKARİ MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       OSMAN KIZILBAN

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL

2.       RÜSTEM ZEYDAN

YÜKSEK

DOKTOR

3.       MEHMET ERTUŞ

ORTA

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

 

HATAY MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       ADEM YEŞİLDAL

YÜKSEK

AVUKAT

2.       ORHAN KARASAYAR

YÜKSEK

MÜHENDİS

3.       MEHMET ÖNTÜRK

YÜKSEK

İŞADAMI

4.       MEHMET ALĞAN

ORTA

SERBEST/ÖZEL

5.       HACI BAYRAM TÜRKOĞLU

YÜKSEK

İKTİSATÇI

6.       TÜLİN DURGUN YETİM

YÜKSEK

DOKTOR

7.       İBRAHİM NACİ YAPAR

YÜKSEK

MÜHENDİS

8.       MEHMET HACIOĞLU

YÜKSEK

ÇİFTÇİ

9.       CANAN KAHRAMAN

YÜKSEK

MÜHENDİS

10.   AHMET DEMİRTAŞ

YÜKSEK

MÜHENDİS

 

IĞDIR MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       FERDİ TURAN

ORTA

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR

2.       CENGİZ ŞEYRAN

YÜKSEK

DANIŞMAN

ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI

1.       SÜREYYA SADİ BİLGİÇ

YÜKSEK

EKONOMİST

2.       RECEP ÖZEL

YÜKSEK

AVUKAT

3.       İSMAİL ÖZDEMİR

YÜKSEK

BÜROKRAT

4.       AYŞE USTA

ORTA

İŞKADINI

 

İSTANBUL 1 MİLLETVEKİLİ ADAYLARI


1.        

 

İDRİS GÜLLÜCE

YÜKSEK

MÜHENDİS


2.        

 

MİHRİMAH BELMA SATIR

YÜKSEK

AVUKAT


3.        

 

EROL KAYA

YÜKSEK

SERBEST/ÖZEL


4.        

 

AHMET BERAT ÇONKAR

YÜKSEK

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR


5.        

 

OSMAN CAN

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ


6.        

 

BERAT ALBAYRAK

YÜKSEK

ÖĞRETİM ÜYESİ


7.        

 

İSMET UÇMA

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR


8.        

 

METİN KÜLÜNK

YÜKSEK

MÜHENDİS


9.        

 

RAVZA KAVAKCI KAN

YÜKSEK

ÖĞRETİM GÖREVLİSİ


10.     

 

ERKAN KANDEMİR

YÜKSEK

MÜHENDİS


11.     

 

ALEV DEDEGİL

YÜKSEK

YÖNETİCİ – ÖZEL SEKTÖR


12.     

 

MEHMET ALİ PULCU

YÜKSEK

DİŞ HEKİMİ


13.     

 

HASAN SERT

YÜKSEK

MÜHENDİS


14.     

 

HÜSEYİN YAYMAN

YÜKSEK

GAZETECİ / YAZAR


15.     

 

OSMAN BOYRAZ

YÜKSEK

MÜHENDİS


16.     

 

FAİK IŞIK

YÜKSEK

AVUKAT


17.     

 

HULUSİ ŞENTÜRK

YÜKSEK

MÜHENDİS


18.     

 

ŞEYMA DÖĞÜCÜ

YÜKSEK

AVUKAT


19.     

 

BİLAL TOPÇU

YÜKSEK

MUHASEBECİ


20.     

 

RABİA İLHAN

YÜKSEK

AVUKAT


21.     

 

FATMA VARANK

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz